Імя: Андрій Босий

Компанія: Mindcraft.ai, Founder & CEO

Більше про доповідача: "25 років в IT, у 1986 році побудував свою першу штучну нейронну мережу, працював над різними ІТ-проектами, пов’язаними з великими даними та аналітикою даних, з 2016 року перейшов на проекти з Data Science і створив компанію MindCraft, що проектує системи прийняття рішень на основі даних. 25 years in IT, in 1986 created his first neural nework, worked on multiple bid data and data analysis projects, starting from 2016 focused on data science and created MindCraft.ai company, which makes decision-making engines for data-driven businesses."

Тема доповіді: Differentiable Programming (in data science practice) or Quantum Calculations (in nowadays and future of ai)

Більше про доповідь: Main idea is here: https://www.linkedin.com/pulse/future-programming-vectorized-reversive-andy-bosyi-2e/ , https://towardsdatascience.com/differentiable-programming-inverse-graphics-autoencoder-e1b0fabe67bf?source=friends_link&sk=d8f64bd914c3e7f2774d5caf8704e3f9 . And additionally I plan to present more interesting samples to this article (like self driving car or sound composer).


Warning: Сталася неочікувана помилка. Можливо, щось не так з сайтом WordPress.org або з налаштуваннями вашого серверу. Якщо проблема не вирішиться, зверніться на форуми підтримки. (WordPress не зміг встановити безпечне з'єднання з сервером WordPress.org. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором вашого серверу.) in /home/billprof/aiconf.com.ua/www/wp-admin/includes/translation-install.php on line 66
ukUkrainian
en_USEnglish ukUkrainian